Start nowej strony internetowej

Posted on Posted in Aktualności

Nowa strona Biura Rachunkowego ADSEDO

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w dniu dzisiejszym oddajemy do Państwa użytku nową stronę internetową naszej firmy. Serwis ten powstał głównie z myślą o Klientach, którzy pragną znaleźć więcej informacji na temat naszego biura rachunkowego w Internecie. Ma on również za zadanie ułatwić kontakt z nami. Zamieszczone na stronie treści mają umożliwić szybkie dotarcie do najbardziej interesujących dla Państwa informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i kontaktu z nami (telefonicznie, mailowo lub poprzez skorzystanie ze znajdującego się na stronie głównej formularza kontaktowego).

Zachęcamy również do zapoznania się z zamieszczanymi w dziale Aktualności wpisami, dotyczącymi informacji o ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu naszego biura, a także poradami księgowymi i ważnymi dla przedsiębiorców zmianami w przepisach.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Liczymy, że nowo udostępniona strona internetowa będzie pomocna dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców współpracujących z nami.

Dodaj komentarz